Προσοχή! _uk_cookies_law

Συνθετη Αναζητηση

FO Patch Cord

15,90 (με ΦΠΑ)  
Περιγραφή: TELEVES 232601. Καλώδιο μονότροπης οπτικής ίνας, LSFH, μήκους 4 μέτρων, με έτοιμους ακροδέκτες SC/APC (αρσ) - SC/APC (αρσ).
Άμεσα Διαθέσιμο

7,90 (με ΦΠΑ)  
Περιγραφή: To TELEVES 433301 είναι έτοιμο καλώδιο patch cord, με ακροδέκτες SC/APC αρσενικό σε SC/APC αρσενικό, μήκους 2 μέτρων, σε συσκευασία blister.
Άμεσα Διαθέσιμο

208,00 (με ΦΠΑ)  
Περιγραφή: To TELEVES 236109 είναι καλώδιο μονότροπης οπτικής ίνας G657A μήκους 200 μέτρων, τερματισμένο με ακροδέκτη FC/PC (patch cord). Με προδιαγραφή LSFH. Τεχνικά χαρακτηριστικά: - Μήκος: 200 μέτρα. - Απώλειες διέλευσης dB < 0.2 - Απώλειες επιστροφής dB...
Άμεσα Διαθέσιμο

114,90 (με ΦΠΑ)  
Περιγραφή: To TELEVES 236108 είναι καλώδιο μονότροπης οπτικής ίνας G657A μήκους 100 μέτρων, τερματισμένο με ακροδέκτη FC/PC (patch cord). Με προδιαγραφή LSFH. Τεχνικά χαρακτηριστικά: - Μήκος: 100 μέτρα. - Απώλειες διέλευσης dB < 0.2 - Απώλειες επιστροφής dB...
Άμεσα Διαθέσιμο

79,90 (με ΦΠΑ)  
Περιγραφή: To TELEVES 236107 είναι καλώδιο μονότροπης οπτικής ίνας G657A μήκους 75 μέτρων, τερματισμένο με ακροδέκτη FC/PC (patch cord). Με προδιαγραφή LSFH. Τεχνικά χαρακτηριστικά: - Μήκος: 75 μέτρα. - Απώλειες διέλευσης dB < 0.2 - Απώλειες επιστροφής dB >...
Άμεσα Διαθέσιμο

54,90 (με ΦΠΑ)  
Περιγραφή: To TELEVES 236106 είναι καλώδιο μονότροπης οπτικής ίνας G657A μήκους 50 μέτρων, τερματισμένο με ακροδέκτη FC/PC (patch cord). Με προδιαγραφή LSFH. Τεχνικά χαρακτηριστικά: - Μήκος: 50 μέτρα. - Απώλειες διέλευσης dB < 0.2 - Απώλειες επιστροφής dB >...
Άμεσα Διαθέσιμο

44,90 (με ΦΠΑ)  
Περιγραφή: To TELEVES 236105 είναι καλώδιο μονότροπης οπτικής ίνας G657A μήκους 40 μέτρων, τερματισμένο με ακροδέκτη FC/PC (patch cord). Με προδιαγραφή LSFH. Τεχνικά χαρακτηριστικά: - Μήκος: 40 μέτρα. - Απώλειες διέλευσης dB < 0.2 - Απώλειες επιστροφής dB > 45...
Άμεσα Διαθέσιμο

33,90 (με ΦΠΑ)  
Περιγραφή: To TELEVES 236104 είναι καλώδιο μονότροπης οπτικής ίνας G657A μήκους 30 μέτρων, τερματισμένο με ακροδέκτη FC/PC (patch cord). Με προδιαγραφή LSFH. Τεχνικά χαρακτηριστικά: - Μήκος: 30 μέτρα. - Απώλειες διέλευσης dB < 0.2 - Απώλειες επιστροφής dB >...
Άμεσα Διαθέσιμο

26,90 (με ΦΠΑ)  
Περιγραφή: To TELEVES 236103 είναι καλώδιο μονότροπης οπτικής ίνας G657A μήκους 20 μέτρων, τερματισμένο με ακροδέκτη FC/PC (patch cord). Με προδιαγραφή LSFH. Τεχνικά χαρακτηριστικά: - Μήκος: 20 μέτρα. - Απώλειες διέλευσης dB < 0.2 - Απώλειες επιστροφής dB >...
Άμεσα Διαθέσιμο

17,90 (με ΦΠΑ)  
Περιγραφή: To TELEVES 236002 είναι καλώδιο μονότροπης οπτικής ίνας G657A μήκους 10 μέτρων, τερματισμένο με ακροδέκτη FC/PC (patch cord). Με προδιαγραφή LSFH. Τεχνικά χαρακτηριστικά: - Μήκος: 10 μέτρα. - Απώλειες διέλευσης dB < 0.2 - Απώλειες επιστροφής dB >...
Άμεσα Διαθέσιμο

14,90 (με ΦΠΑ)  
Περιγραφή: To TELEVES 236101 είναι καλώδιο μονότροπης οπτικής ίνας G657A μήκους 5 μέτρων, τερματισμένο με ακροδέκτη FC/PC (patch cord). Με προδιαγραφή LSFH. Τεχνικά χαρακτηριστικά: - Μήκος: 5 μέτρα. - Απώλειες διέλευσης dB < 0.2 - Απώλειες επιστροφής dB > 45...
Άμεσα Διαθέσιμο

10,90 (με ΦΠΑ)  
Περιγραφή: To 2361 απο την TELEVES είναι ένα έτοιμο patch cord 3 μέτρων με βύσματα FC/PC, κατασκευασμένο απο μονότροπη οπτική ίνα τύπου G657A. Παρέχει υψηλή ταχύτητα μεταφοράς σήματος και ελάχιστη εξασθένιση. Τεχνικά χαρακτηριστικά: - Μήκος: 3m - O 3 χιλ. καλώδιο, με...
Άμεσα Διαθέσιμο