Προσοχή! _uk_cookies_law

236107 FC/PC Patch cord 75m 12-45-0408

Κατασκευαστής: Televes
79,90 (με ΦΠΑ)
Short description:
Περιγραφή: To TELEVES 236107 είναι καλώδιο μονότροπης οπτικής ίνας G657A μήκους 75 μέτρων, τερματισμένο με ακροδέκτη FC/PC (patch cord). Με προδιαγραφή LSFH. Τεχνικά χαρακτηριστικά: - Μήκος: 75 μέτρα. - Απώλειες διέλευσης dB < 0.2 - Απώλειες επιστροφής dB >...
tvra.1229
Άμεσα Διαθέσιμο
+

Περιγραφή:

To TELEVES 236107 είναι καλώδιο μονότροπης οπτικής ίνας G657A μήκους 75 μέτρων, τερματισμένο με ακροδέκτη FC/PC (patch cord). Με προδιαγραφή LSFH.


Τεχνικά χαρακτηριστικά:

- Μήκος: 75 μέτρα.
- Απώλειες διέλευσης dB < 0.2
- Απώλειες επιστροφής dB > 45
- Εξασθένιση dB/Km 0,3
- Τύπος σύνδεσης: FC/PC
- Οπτική ίνα μονότροπη (SM) G657A
- Υλικό εξωτερικού περιβλήματος: LSFH PVC διάμετρος 3 χιλοστά, χρώματος γκρί.
- Ακτίνα κάμψης: 30 χιλιοστά
- Τερματισμένα με ακροδέκτες FC/PC (9mm).
- Εύκαμπτο εσωτερικό περίβλημα (1.3 χιλ. διάμετρος), κατασκευασμένο απο επένδυση ανοξείδωτου μετάλλου και ίνες αραμιδίου.

Δεν βρέθηκαν δημοσιεύσεις

Γράψτε μια κριτική