Προσοχή! _uk_cookies_law

236105 FC/PC Patch cord 40m 12-45-0406

Κατασκευαστής: Televes
44,90 (με ΦΠΑ)
Short description:
Περιγραφή: To TELEVES 236105 είναι καλώδιο μονότροπης οπτικής ίνας G657A μήκους 40 μέτρων, τερματισμένο με ακροδέκτη FC/PC (patch cord). Με προδιαγραφή LSFH. Τεχνικά χαρακτηριστικά: - Μήκος: 40 μέτρα. - Απώλειες διέλευσης dB < 0.2 - Απώλειες επιστροφής dB > 45...
tvra.1227
Άμεσα Διαθέσιμο
+

Περιγραφή:
To TELEVES 236105 είναι καλώδιο μονότροπης οπτικής ίνας G657A μήκους 40 μέτρων, τερματισμένο με ακροδέκτη FC/PC (patch cord). Με προδιαγραφή LSFH.


Τεχνικά χαρακτηριστικά:

- Μήκος: 40 μέτρα.
- Απώλειες διέλευσης dB < 0.2
- Απώλειες επιστροφής dB > 45
- Εξασθένιση dB/Km 0,3
- Τύπος σύνδεσης: FC/PC
- Οπτική ίνα μονότροπη (SM) G657A
- Υλικό εξωτερικού περιβλήματος: LSFH PVC διάμετρος 3 χιλοστά, χρώματος γκρί.
- Ακτίνα κάμψης: 30 χιλιοστά
- Τερματισμένα με ακροδέκτες FC/PC (9mm).
- Εύκαμπτο εσωτερικό περίβλημα (1.3 χιλ. διάμετρος), κατασκευασμένο απο επένδυση ανοξείδωτου μετάλλου και ίνες αραμιδίου.

Δεν βρέθηκαν δημοσιεύσεις

Γράψτε μια κριτική