Προσοχή! _uk_cookies_law

2361 TELEVES FC/PC Patch cord 3m 12-45-0401

Κατασκευαστής: Televes
10,90 (με ΦΠΑ)
Short description:
Περιγραφή: To 2361 απο την TELEVES είναι ένα έτοιμο patch cord 3 μέτρων με βύσματα FC/PC, κατασκευασμένο απο μονότροπη οπτική ίνα τύπου G657A. Παρέχει υψηλή ταχύτητα μεταφοράς σήματος και ελάχιστη εξασθένιση. Τεχνικά χαρακτηριστικά: - Μήκος: 3m - O 3 χιλ. καλώδιο, με...
tvra.1210
Άμεσα Διαθέσιμο
+

Περιγραφή:

To 2361 απο την TELEVES είναι ένα έτοιμο patch cord 3 μέτρων με βύσματα FC/PC, κατασκευασμένο απο μονότροπη οπτική ίνα τύπου G657A. Παρέχει υψηλή ταχύτητα μεταφοράς σήματος και ελάχιστη εξασθένιση.


Τεχνικά χαρακτηριστικά:

- Μήκος: 3m
- O 3 χιλ. καλώδιο, με ακροδέκτες FC/PC (9 χιλ)
- Εύκαμπτη εσωτερική θωράκιση διαμέτρου 1,3 χιλιστών, αποτελούμενη απο επένδυση ανοιξείδωτου μετάλλου και ίνες αραμιδίου
- Προδιαγραφή LSFH
- Απώλειες εισόδου dB < 0.2
- Απώλειες επιστροφής dB > 45
- Εξασθένιση dB/Km 0,3
- Συνδέσεις FC/PC
- Μονοτροπη Οπτική ίνα (SM) G657A
- Υλικό εξωτερικού περιβλήματος: LSFH PVC O mm 3, χρώματος γκρί
- Ακτίνα κάμψης, ελάχιστη: 30 χιλιοστά

Δεν βρέθηκαν δημοσιεύσεις

Γράψτε μια κριτική